nikolkap

CHCI MALÉHO PSA

Poradte mi prosím!!!Chtěla bych psa,deda ho nechce,co mám dělat??Chtěla bych jorkšíra.Děkuji..

Nejlepší odpověď
anetadela1

Děda asi ví, že se nakonec o něj bude starat on což asi nechce z jeho reakce. Takže jestli bydlíte spolu, tak bys to měla respektovat a třeba to řešit kompromisem.

Další odpovědi
motejlinka

Zkusila bych si nejdříve malého pejska půjčit z útulku, a hezky se o něj starat, aby to i děda viděl, jak vážně to s pejskem myslíš. Třeba si ho půjčit i na víkend. Když děda uvidí, že ti to jde a jsi zodpovědná, třeba koupi yorkšíra povolí. Možná se nakonec on i ty zamilujete do útulkového pejska a jiného ani chtít nebudete. Majitel pejska musí být zodpovědný a důsledný. Předveď nejdříve všem, že taková jsi.