půjčení psa

Ahoj, jsem 13 letá dívka a toužím po pejskovi, jenže znáte to rodiče nechtějí a tak jsem se chtěla zeptat jestli by mi třeba někdo nepůjčil pejska na vyvenčení. Jsem z Ústí nad Labem ale o výkendech jezdím do Prahy.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nektere psi utulky maji tuto moznost ...ale nemam tucha jak to bude s tvym vekem ..spis se poptat tam..:D http://www.pujcovnapsu.cz/…
Doplňuji:
dokonce je jeden i v Usti nad Labem..
tulek Plzeň pro zvířata v nouzi
Lokalita: Daimlerova 1219, 301 00 Plzeň – Borská pole.
Otevírací doba: každý den kromě pondělí od 14:00 do 16:30.
Nabízená plemena: nestálá nabídka, aktuální naleznete na webových stránkách útulku.
Kontakt: telefon +420 724 317 314 nebo e-mail info@utulekplzen.cz.
Webové stránky: www.utulekplzen.cz. napis jim na E-mail a zeptej se...

Další odpovědi:

Promiň, ale já bych asi nesvěřila třináctileté nezkušené holčině psa na venčení. Může se lecos přihodit a majitel za psa zodpovídá v každé situaci!
V Ústí n/L je určitě útulek kde rádi přivítají tvojí pomoc, naučíš se pod dohledem potřebné dovednosti a získáš určitou praxi a zkušenosti, které za jeden-dva roky můžeš využít k samostatné činnosti v tomhle oboru!
Později si můžeš dát inzerát na facebook, do čekáren veterinárních lékařů ap. a hlavně můžeš tam už uvést nějakou praxi.

Zlatý

To se musíš zeptat sama někoho v okolí. Spousta lidí bude ráda, když se jim projdeš s pejskem.

Pokročilý

No osobně bych doporučil obrátit se na známé. Takováhle veřejná prosba smrdí zaháčkovánim strejdy pedouše.

Diskuze k otázce

dzzjjjmy

ale to bych musela projít celou čtvrť protože málokdo má psa a pučí

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.