Pokročilý

Poradíte mi nějakého malého psa co nikdy nevyroste ?

Mamka říkala že si můžu vzít pejska a já chci nějakého malého který moc nevyroste něco jak čivava ale čivavu né :D moc stěká a je agresivní a to by se naší kočce moc nelíbilo xD Budu moc ráda když mi nějakého poradíte :3
Doplňuji:
A není moc Krysařík agresivní ? máme doma totoiž ještě kočku a jednoho velkého psa tak nechci aby na tu kočku neutočil nebo tak ˇ3ˇ

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Krysařík

Další odpovědi:

plyšák.

Zlatý

Určitě yorkšírský teriér - ten je malinkej a roztomilej k sežrání pořád!

http://www.inzerce-psu.info/…

Pokročilý

No,hele s tou čivavou.Není to vždy pravda!Já mám s tím zkušenost:"Nikdy jsem netoužila po nějaké čivavě,jelikož jsem si myslela tak jako ty ůplně to samí.Až jednoho dne mi bratr přinesl malý umolusaný uzlíček bílo-hnědých chlupů a kraťoučkých nožiček s ušima velkýma jak "netopýr".Zprvu jsem se bála se ho dotknout vždyť jsou agresivní!Ale,pak to byl a je můj miláček.Totiž,hele ty čivavy a všichni ostatní psi též jsou jako lidi.Povahově se od sebe liší a jak si je kdo vychová tak si je hold vychová.Já třeba mám už druhou čivavu a z tou první se od sebe povahově tak liší že jsem si první myslela,že to není čivka.:-)Takže moje odpověď zní:Musíš tu čivavu či jiného psa vychovávat tak aby byl k tvému obrazu a povaze.A náhodou krysařík je mnohdy agresivnější než čivava,takže bych si to rozmyslela s krysaříkem....a ještě nesmíš na tu čivavu či jiného psa ťuťuňuňu protože pak je to ten agresivní uzlík,ale prostě a jednoduše:Bude hodný,pohladit pochválit dát pamlsek.Bude zlobit:Okřiknout,plácnout.A uvidíš hned to bude podle toho co ty vymyslíš a uzpůsobíš toho psa!A yorkšírský teriér,no hele mám kamarádku která ho má a ten je tak agresivní že se ho pomalu bojí i ona!

Zlatý

Jorkšír, jednoznačně :-) Hovoří ze mne patnáct let spokojenosti s jedním zástupcem této rasy.:-) Je to veliký mazlík a roztomilý chlupatý tvor, ale pozor - je to teriér, silná osobnost, takže pravidla jsou důležitá. Ale to u všech psů, jen bych řekla, že u teriérů o kapánek víc :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.