Shizuka

Poradíte mi nějakého malého psa co nikdy nevyroste ?

Mamka říkala že si můžu vzít pejska a já chci nějakého malého který moc nevyroste něco jak čivava ale čivavu né :D moc stěká a je agresivní a to by se naší kočce moc nelíbilo xD Budu moc ráda když mi nějakého poradíte :3
Doplňuji:
A není moc Krysařík agresivní ? máme doma totoiž ještě kočku a jednoho velkého psa tak nechci aby na tu kočku neutočil nebo tak ˇ3ˇ

Nejlepší odpověď
Drap

Krysařík

Další odpovědi
anonym

plyšák.

hanny 2

Určitě yorkšírský teriér – ten je malinkej a roztomilej k sežrání pořád!

http://www.inzerce-psu.info/yorksirsky-terier/3397-jorksirsky-terier-mini-stenatka/

Dudu855456

No,hele s tou čivavou.Není to vždy pravda!Já mám s tím zkušenost:„Nikdy jsem netoužila po nějaké čivavě,jelikož jsem si myslela tak jako ty ůplně to samí.Až jednoho dne mi bratr přinesl malý umolusaný uzlíček bílo-hnědých chlupů a kraťoučkých nožiček s ušima velkýma jak "netopýr“.Zprvu jsem se bála se ho dotknout vždyť jsou agresivní!Ale,pak to byl a je můj miláček.Totiž,hele ty čivavy a všichni ostatní psi též jsou jako lidi.Povahově se od sebe liší a jak si je kdo vychová tak si je hold vychová.Já třeba mám už druhou čivavu a z tou první se od sebe povahově tak liší že jsem si první myslela,že to není čivka.:-)Takže moje odpověď zní:Musíš tu čivavu či jiného psa vychovávat tak aby byl k tvému obrazu a povaze.A náhodou krysařík je mnohdy agresivnější než čivava,takže bych si to rozmyslela s krysaříkem…a ještě nesmíš na tu čivavu či jiného psa ťuťuňuňu protože pak je to ten agresivní uzlík,ale prostě a jednoduše:Bude hodný,pohladit pochválit dát pamlsek.Bude zlobit:Okřiknou­t,plácnout.A u­vidíš hned to bude podle toho co ty vymyslíš a uzpůsobíš toho psa!A yorkšírský teriér,no hele mám kamarádku která ho má a ten je tak agresivní že se ho pomalu bojí i ona!

Damiana

Jorkšír, jednoznačně 🙂 Hovoří ze mne patnáct let spokojenosti s jedním zástupcem této rasy.:-) Je to veliký mazlík a roztomilý chlupatý tvor, ale pozor – je to teriér, silná osobnost, takže pravidla jsou důležitá. Ale to u všech psů, jen bych řekla, že u teriérů o kapánek víc 🙂