Chci být kovářem. Má to cenu?

Asi takto: nějak mě to začlo strašně zajímat.. známky mám celkem dobré(ne 4)- Chci programovat ve svém volném čase(můj hlavní koníček) zajímalo by mě, jak se kovář uživí. Jaká je po nich poptávka? Má to cenu?
Díky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud je řemeslník dobrý, tak si dokáže vydělat klidně i víc, než vysokoškolák. U takovéto profese jde především o kvalitu a ne o kvantitu.

Další odpovědi:

Zlatý

Pokud je dobrý tak se uživí dobře. Je to poměrně těžká práce, ale moc krásná. Je pöptávka jak po kovářích pro průmyslovou výrobu , tak po těch kteřá se zabývají uměleckou kovařinou.

Zlatý

Podívej, takový kovář na vesnici, to je terno a pokud ještě dělá podkováře, tím tuplem. Já osobně, pokud máš opravdový zájem, tak bych ti toto řemeslo doporučoval!

Zlatý

Lepší být kovářem než kovaříčkem i když "

http://www.strasser-kopyta.cz/…

Bronzový

Dobrých řemeslníků je již málo. Nejhlavnější je reklama a hlavně mít fantazii. Prostřednictvím internetu a aukcí se dá slušně vydělat, pokud zjistíte co lidi zajímá. Já osobně se dost zajímám o chladné zbraně a brnění a takových jako jsem já se najde spousty. Čím víc věcí budete umět vyrobit, tak úspěch je zaručen.

Vlastnoručně dělané věci se moc dneska nevidí

Bronzový

Samozřejmě, že to má cenu. Když máš cíl, čím chceš být, najdeš si už prostředky, jak toho dosáhnout a jak být nejlepší. Někdo Ti může říkat, že bys mohl být učitelem, nebo něčím jiným, ale toto je tvoje rozhodnutí.

Diskuze k otázce

Spamaregiter

No mě to právě také přijde krásné ;)
Nevíte o nějakých školách nejblíže Libereckému kraji?

Spamaregiter

je mi 14 let ;)

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2413
Zlatý Drap 1486
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 490
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.