Avatar uživatele
Rokio

Chcete ode mě radu, jak pomoci s učením?

Nabízím vám jednu radu či více rad z těchto služeb:

  1. doporučení, jak se efektivně učit
  2. návod, jak zvládat písemní práce, testy a zkoušení
  3. návod, jak zvládnout přijímací zkoušky
  4. návod, jak získávat dobré známky
  5. návod, jak se učit slovíčka

Tuto otázku jsem položil, abych dokázal jednomu zdejšímu uživateli, že to nejsou jen bláboly.

Můžete si sami vybrat, jestli vám odpověď pošlu do interní pošty nebo do diskuze.

Předem vám děkuji za reakce a přeji vám hodně zdraví, pěkné předjaří a úspěšný start do nového pracovního týdne, který začne zítra.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zjentek před 57 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Neotravuj, nevnucuj se, to nejsi schopen pochopit, že nikoho nezajímáš? To jsi tak tupej, že ti to nestačí říci několikrát?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Jako bez urážky: z jakého titulu Ty chceš někomu radit? Vždyť nebýt yntegrace, ať už to v praxi znamenalo cokoli, prostě nebýt toho, že jsi měl jiné podmínky, než ostatní, tak nemáš ani maturitu. To není nic proti Tobě, to je konstatování holého faktu. To za prvé.

Za druhé: Ty máš málo svých starostí? Máš málo práce? Neocenila by matka, kdybys – co já vím – nanosil dřevo? Umyl nádobí? Vytřel podlahu? Umyl okna …?

Na to, aby mohl člověk někde mlít pantem (nebo, v tomto případě, vypisovat) opravdu a skutečně moudra, na to musí mít. Píli, nějakou zkušenost, a taky něco v hlavě. Tobě schází všecky atributy, tak: proč bys měl, sakra, někomu radit? 🤪🙃😅

Ne, fakt žádnou radu nechci! 🤦‍♀️

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Ne.
Ve svém věku to zvládá docela dobře. Učím se už jen to, co mne
zajímá a baví a to jde samo.
Každému vyhovuje jiný způsob.
Na internetu je návodů a rad mraky. 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Tak mi pošli 1 a 5, ostatní ne.. Díky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jirka F

Jenom taková poznámka Filipe jakou integraci máš konkrétně na mysli: https://cs.m.wi­kipedia.org/wi­ki/Integrace

Nový příspěvek