delabrutale

Česko je výborně multikulturní země

Největší talent má u nás kyrgyzstánec .. na hrad se chystá poloviční japonec .. no není to super? :)

Nejlepší odpověď
mosoj

A v Americe je prezidentem černoch. Máš názory hodné doby feudalismu a nevolnictví.

rosinka :
Čtyřicet let se tady rodili jenom zloduši.
Připomínám, že se člověk sice rodí s nějakou genetickou výbavou ale rozhodující je výchova rodiči ale i společností!
Doplňuji:
rosinka : Ty jenom překvapuješ. Dokonce jsi pedagog !! Ale jak správně říkáš " každý má nárok na svůj názor " jenom nevíš co je demokracie ač ji máš určitě plná ústa.
Z Odpovědí odejdu až budu chtít já !!

Nicméně podle tvé teorie – kdy jsi se narodila !? Já před rokem 1948 takže patřím mezi ty lepší nebo ne ? Toť Tvůj názor za který se biješ, zrovna tak jako ti smrdutí důchodci.
Prostě pedagog jako prase !!

Další odpovědi
Vojtěch

Byl sem zastánce přímé volby prezidenta, ale poté co jsem pozoroval výsledky ankety na iDnes, změnil jsem názor. Pokud by takto lidé skutečně volili, byla by to hrůza.
Jinak Atai Omurzakov byl skvělý.

SeptikB

Je to super, protože když jsme jako národ neschopní, tak mají šanci se prosadit i cizinci. Mě je jedno, odkud je Tomio, hlavně pokud použije svoje schopnosti pro dobro nás všech. Narozdíl od jiných cizinců, kteří tady prostě jenom jsou…

fcoop

Klasika,nebo přímá volba.....není to lhostejné?
I tak to byl vždy zážitek..
Pokud bude přímá volba,vyrojí se pitoreskní figury,každá bude přetékat ušlechtilými pohnutkami,a na národnosti nezáleží.
Jestli to bude podobné volbám v USA – no těbůh – nudit se tedy nebudeme.
A za špagáty stejně tahají úplně jiní.
Takové hodně volné pokračování seriálu „Cirkus Humberto“.

iceT

K politické situaci se nebudu vyjadřovat,a to,že největší talent má u nás Kyrgyzstánec je dáno tím,že na castingu vůbec dostal šanci se ukázat a že ho povolaní pustili dál soutěžit.Pokud to mají v pravidlech takto,tak se pak není co divit,ale bezpochyby Atai ukázal,že umí a mě se taky jeho talent líbil.

anonym

Že by další neobratný pokus o naplnění tvé proklamace při vstupu na tyto stránky? (viz odkaz ve zdroji).
Co ty víš o skutečné multikulturnosti? K té má blíž Australie, USA, Francie nebo Anglie, kde už po staletí bez problémů žijí veškerá etnika.
Proti tomu je Česko xenofobní relikt těžce zatížený izolovaností železné opony.
A nyní vyvrácení tvých dogmat, Okamura přece neohlásil svou kandidaturu, jen media citují výsledky průzkumů, pokud má české občanství, má stejná práva, jako jakýkoliv jiný občan.
O kvalitě lidí by měly vypovídat jiné hodnoty než národnost a rasa (pokud tedy nejsi zaslepený příznivec Hitlera).
A TV show? Každý národ v něčem vyniká a jestliže je soutěž otevřená, proč by se nemohli ukázat ti, co něco umějí nebo dokáží.
Zkus se podívat na odkaz níže a až dokážeš aspoň zlomek toho, co on, pak se můžeš chvástat a nejen frfňat nad svou nedostačivostí.
http://www.ces­koslovenskyta­lent.cz/video-atai-omurzakov-tanec/
P.S. ad rosinka, existuje krásný citát, „K nadávkám a odsuzování sahají ti, jimž dojdou argumenty!“
Má-li někdo jiný názor, nemusí být nepřítel, jen používá svůj rozum k vlastnímu uvažování spoléhajíce na demokracii a toleranci, jež tobě, jakoby chyběla. U pedagožky o to smutnější.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chtel-bych-byt-nejslavnejsi-uzivatel-serveru-odpovedi-cz

rosinka

Podotkla bych k tomu jenom, že jedna vlna kvalitních lidí odešla v osmačtyřicátém, druhá v osmašedesátém. Jakých lidí většina, až na výjimky, tu zůstala, je jasné. Tak ani není z čeho pořádně vybírat.
Doplňuji:
mosoj: přestaňte opravovat mé odpovědi. Každý si tady říká svůj názor, a má právo snad na názor jakýkoliv i na omyl, pokud tady nemluvíme o odborných věcech, které stoprocentně víme. Stejně tak vás neopravuji já. Hleďte si svého, už toho začínám mít dost. Vy tady jste schopen ze mne za chvíli udělat člověka, který vidí jen smrdící důchodce a nekvalitní lidí. Víte vůbec, že jsem mimo jiné pedagog, když už jsme u té výchovy??!! Jděte mi z cesty, buďte tak laskav.

štamgast

Výjmečně, opravdu výjmečně sdílím názor Petra Nečase, že s přímou volbou se zde objeví hodně karikaturistických postaviček, já sám přimou volbu nepodporuji, volit bych nešel.

annas

Ad rosinka.
Nesouhlasím s vaším tvrzením, že všichni kvalitní jedinci po r. 1968 opustili republiku. Je pravda, že někteří, kteří zůstali, bojovali proti režimu, jiní se přizpůsobili, další pracovali a nereagovali. Samozřejmě že na některých se podepsala společnost v negativním slova smyslu.
Z Vašich slov by se dalo usuzovat, že nepatříte k těm „kvalitním" jedincům,, když vaši rodiče nebo vy jste neemigrovali (nevím, kolik je vám roků) a žili jste v ČR. Mosojova poznámka k tomu směřovala – podle vaši slov všichni ti, co zůstali, jsou zloduši. Já jsem neemigrovala, ale za nějakého zločince se nepovažuji. Vyslovila jste svůj názor, mosoj rovněž. Na rozdíl od vás reagoval slušně bez jakékoliv urážky a útoků.
Doufám, že nejde u vás o profesionální deformaci. Uvedla jste totiž,, že vychováváte děti, studovala jste určitě pedagogiku a teorii výchovy, takže byste měla děti vést k toleranci a respektu k ostatním. A být jim sama příkladem.