delabrutale

Chtěl bych být nejslavnější uživatel serveru odpovedi.cz

Jak na to?

Nejlepší odpověď
rynek878

To bestak,fakt machr,papír snese všechno,teda spíš tyto odpovědí,nedělejte z nikoho blbce,že už nejste ve předu sám,aha nechcete být moc na očích,aby všichni nevěděli jaký jste super HACKER.

Další odpovědi
hanulka11

Tak se do toho dej a dávej prima otázky a vtipně a odborně odpovídej , každému dobře poraď .Prostě se všemožně snaž a uvidíš dokážeš to!!!!
Doplňuji:
bestak to jsem nějak nepochopila

poa.li

Ptejte se… odpovídejte......

anonym

Párkrát se takhle zeptej a určitě budeš.

Mousinek

Můžu být druhá?? 🙂

bestak

V podstatě se stačí nabourat do skriptu na adrese odpovedi.cz/ad­min/scripts/js/po­ints.js, kde vyhledáš svoje jméno a hodnotu 01AFF6 přepíšeš hodnotou 10AAA0. Tím se začneš zobrazovat jako nejaktivnější uživatel 😉