Miroslavst

Čekali jste to? No jak to mohlo jinak dopadnout?

Čekali jste to nebo si myslíte, že takhle to bude u každého hlasování?
Já myslím, že to bude asi u každého hlasování.
Ve Sněmovně bylo přítomno všech 200 poslanců, pro důvěru vládě hlasovalo 118 poslanců koalice, proti bylo 82 poslanců opozice, tedy KSČM a ČSSD.
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/208330-snemovna-vyjadrila-duveru-necasove-vlade.html

Nejlepší odpověď
anonym

mně už nepřekvapil ani výrok pana Rátha,že chce všechny sociální žařízení vrátit státu,mněl by dostat medaili za blbost,bohužel myslel domovy důchodců a dětské domovy

Další odpovědi
quentos

hm, „překvapivé“.

burak – jako záchody? Ty ať si klidně státu vrátí ;{))>

ReHu

A ty jsi čekal, že to dopadne jinak? :DDD

anonym

quentos:
Záchody určitě vláda potřebuje. Pokud tam bude všech 200 funkčních záchodů co nám vláda dala za Matky Terezie, nemusíme se jako občané obávat že by tam někdo někdy chyběl. 🙂