Sláwek

Čaute felda 1,3 LXI asi sem nějak sku*vil páčku na otevírání kapoty a nevyskočí mi co stím ? prosím

Nejlepší odpověď
anonym

Jenom páčku?
Tak si vezmi kombinačky, koukni ´na páčku´ a zatáhni za lanko.
A pokud ti prasklo lanko, musíš lehnout pod ´čumák´ a otevřít přímo zámek.

Sláwek

Děkuju, ráno to skusím snad mi to vyjde. Jj páčku, když jí za ní zatáhnu tak nemá jakoby vůbec žádnej tah, takže mi asi prasklo to lanko no a nebo mi to vypadlo s tý páčky. Ale moc děkuju, hned ráno to vyzkouším =)

anonym

Pokud lanko jen vypadlo (nebo praskla páčka), je to lepší.
Pokud lanko prasklo, musíš zespod za chladičem protáhnout ruku po pravé straně krytu ventilátoru, nad ním je na příčce chladiče ´páčka´, zatlač ji doleva.
Jen – namaž si ruku něčím mastným, je tam málo místa – a výhodu mají útlé ruce.

quentos

… a jináč zkurvil se píše se Z, jedná se o tzv. změnu stavu ;{)>