Často mě bolí hlava ve škole a když přijdu dom tak i doma, když se tam nadává nebo tak, co s tím?

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat, jestli by mě nekdo nemohl poradit něco nebo co dělat, aby mě nebolela furt hlava, ve škole, když se učím moc, nebo děláme něco na velký přemýšlení, píšeme testy, a nebo mě otravují spolužáci, rozbolí mě hlava, a bolí mě ještě celou dobu co sem ve škole, když přijdu dom a třeba se tam nadává tak mě zase rozbolí, když brečím-což brečím často, bolí mě hlava. Je to normální? Mám si vzít třeba paralen? Já se právěže nechci moc cpát prášky..........
(Jinač se omlouvám, že je tohle už 3. otázka za 5 minut, ale já sem mám čas jít nejvíc večer, a tak se vždy zeptám an vše co potřebuju v jednu dobu, omlouvám se)
Doplňuji:
Takže si myslíte že to není ,,normální" že mě často bolí hlava? Měla bych jít s tím k doktorce? Já sem si myslela že je to jen prkotina

Nejlepší odpověď
iceT

Dodržuješ pitný režim?To může jedna z příčin bolení hlavy.
Taky si myslím,že situace doma a stres z toho,co zase bude až přijdeš domů,taky pohodě moc nepřispívá(viz tvoje předchozí otázka),ale je to jen moje domněnka.

Další odpovědi
anonym

Myslím,že bys měla vše probrat doma s rodiči,popř,nav­štívit lékaře a nebreč čato!Buď silná a statečná.

ivzez

Sama si žádné prášky neber.
Měla bys zajít k lékaři, aby
určil a léčil příčinu častých bolestí.
Doplňuji:
Občasná bolest hlavy asi potká každého, ale
při častém opakování bych lékaře doporučila.
Nelze se spoléhat na to, že jde o přechodný jev.

A jak jsi na tom s pitným režimem (viz odpověď Icet)?
I nedostatek tekutin se může takto projevovat.

„Normální“ to být může, ale nemusí.
Moje nejstarší dcera trpěla v době dospívání
častými bolestmi hlavy, ale lékaři nic nenašli.
Po několika letech bolesti odezněly.
Ale bez lékaře těžko na něco usuzovat.