Casey , Gnosis - bronz ! :-) To by v tom byl cert , abych se tu nevdala !! Jsem tu doufam spravne na seznamce !! :-)

Blahopreju a poslete fota !! :-) -iv-
Doplňuji:
Dedopetre , velmi spravne !! A ostatni si z neho vemte priklad !!
P.S. mame to tedy rozdelene. Nevesty jsou vase a zenisi moji ! :-) -iv-

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Nedá pokoj a nedá =)

Další odpovědi:

Zlatý

Já se neodvážil ty chlapy napsat.
Blahopřeji.

Zlatý

Jééé-iv-,tak jste našla ženichy :-):-) A hned rovnou dva :-) Nerozdělíte se se mnou? :-)
Casey,Gnosis,přijměte mou upřímnou gratulaci,jen tak dál:-) Dnes pánové slavíme spolu :-) (tedy,jestli mi to -iv- dovolí :-D)

Bronzový

Moc vsem dekuji. -iv- nic neunikne.
Dnes slavim s andelem, tak to si necham libit, nevim jestli me -iv- pusti, natoz se rozdeli.
Dal bych i nejake palce, ale uz dopoledne dosly. Myslel jsem, ze, kdyz se to prehoupne do bronzu, nabehnou dalsi a kdepak. Musim pockat do zitra.
Nejsem tady dlouho, ale prispivaji sem fajn lidi a clovek se spoustu veci dozvi. Vzdy, kdyz mam chvilku se podivam, co je noveho.
Jeste jednou dik.

Zlatý

-iv - ty si koleduješ, ale fakt

Zlatý

-iv- zakladáte Nové ivMěsto? Pomaly už aby ste mali voľby na starostku. Kandidujete?
Novým budovateľom vášho ivMěsta prirodzene blahoželám k bronzu a občanstvu vášho mesta

Zlatý

Casey, Gnosis - taky vám oběma moc gratuluju! :) Myslím, že oba máte štěstí, že k registraci na Odpovědi ta fotka není nutná - -iv- by vám pokoj nedala. To je hrozná ženská, tohleto... :DD

Jo, casey - nechci brát iluze, ale i když už máš bronz, s palečky budeš válčit dál :) Ono se zdá, že 50 palců na den je dost, ale není. Já poslední dobou často palcuju na dluh - jeden den palce dojdou, slíbím opalcovat dodatečně..jenže tím si druhý den ten limit vyčerpám jenom zaplácáváním starých dluhů a nezbývá na aktuální palcování. Asi neumím hospodařit :))

Bronzový

taky dekuji vsem, uz jsem se bal, ze si nikdo nevsimne:) ale ja jsem jeste mlady a nezaopatreny, to zatim na svatbu neni:) dalsi cil, stribro.
Doplňuji:
foto klidne, kdyz se nebudete smat:)

-iv-,to je bigamie.Dva kousky najednou?Jinak chlapi,posílám blahopřání.

Diskuze k otázce

anonym

Gnosis , tak ja si pockam , az budete stribrny. To uz totiz budete zaopatreny ( s tim stribrem ) . :-) A ze jsem o 70 let starsi ? Dnes zadnyproblem. Tedy : Pro me zadny ! :-) -iv-

Bronzový

gnosis

presne tak, vekovy rozdil je lasce ukraden, ta prece prenasi i hory. zkusim se teda nejak zaopatrit:)

anonym

Gnosis, ok. Ruku na to. Pockam si ale radeji , az budete zlaty. Preci jen ma zlato vetsi hodnotu, nez stribro. :-) Pak domluvime termin.:-) -iv-

Bronzový

gnosis

dobra tedy. bohata laska je lepsi nez chuda laska, to je fakt:) nechame to uzrat.

anonym

Casey , co se da delat , no. Andele je holt hezci a mladsi a chytrejsi ... beeee . :-(
Muzete to tedy s ni oslavit. Holt pujdu na svatbu jen za svedka . :-( -iv-

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.