Avatar uživatele
BEAES

Čaje na hubnutí-fungují?

Máte s tím někdo zkušenost? Jaký doporučíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Jahoda, aramah před 5027 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Když Vám nakecám,že zhubnete pokud budete pít černý čaj,tak ho budete pít od rána do večere. Takto si zvýšíte příjem tekutin,nebudete mít takovou chuť k jídlu,tím pádem toho tolik nesníte a budete hubnout i po tom černým čaji. Takže pijte,pijte,klidně i obyčejnou vodu a zaručuji Vám,že zhubnete…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Zadne cajicky nekupovat,je to jen tahani penizek z kapsy,tolikrat jsem cetla,jak se lide touzici shodit nejake to kilecko napalili,nepatrete take mezi ne.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Fly

Radši neriskujte. Pokud chcete zhubnout díky čaji, tak neslaďte :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Nefungují. Efekt nemají. Lze je použít pouze pro podporu při stravovací redukčním režimu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

DOBRÝ DEN BEAES. SPOLEHLIVĚ FUNGUJE-SVÍZEL+ CHALUHA BUBLINATÁ+FAZOLOVÝ LUSK.
VŠE ZAKOUPÍTE V BYLINKÁŘSTVÍCH A MŮŽETE SI TYTO BYLINY NECHAT V BYLINKÁŘSTVÍ I NAMÍCHAT.VŠE PO 50G. TENTO ČAJ PIJTE 3X DENNĚ A TO IHNED PO JÍDLE.JÁ SAMA JEJ MÁM VYZKOUŠENÝ A DOPORUČUJE JEJ I VELMI ZKUŠENÝ BYLINÁŘ PAN VÁŇA. PŘEJI VÁM VÝDRŽ A ZEŠTÍHLENÍ DLE VAŠEHO PŘÁNÍ.---ZAJ-PO

Zdroj: ZKUŠENOST, BYLINÁŘ VÁŇA

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Slim line, čaj s L-karnitinem.patří mezi nejlepší spalovače tuků a je účinný, na celulitidu.2 šálky za den,zalejt vroucí vodou a luhovat 8 až 10 min.Já ho používám,je jich více druhů a jsem spokojena.Opravdu jsem zhubla.Pouze hořký.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Začněte kopřivou,na pročištění organismu a upravte si jídelníček a pitný režim.Jídla méně ,více tekutin.Neslazené a omezte minerální vody.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Jednou jsem to zkusil,Dostal jsem pěknou běhavku. Nedodržel jsem návod a dal tam smněsi víc. Pročet jsem si potom pořádně návod. Mnělo to urychlit střevní pohyb. Zhubnul jsem nebylo mi dobře tak jsem nejedl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wanny

Hubněte s Emulipsem, je to snadné, jen je třeba dodržovat pitný režim a nepřejídat se, poradím na emailu Wanny211@email.cz

Zdroj: www.trvaly-prijem49.affi­liateweb.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek