BEAES

Čaje na hubnutí-fungují?

Máte s tím někdo zkušenost? Jaký doporučíte?

Nejlepší odpověď
kropitko

Když Vám nakecám,že zhubnete pokud budete pít černý čaj,tak ho budete pít od rána do večere. Takto si zvýšíte příjem tekutin,nebudete mít takovou chuť k jídlu,tím pádem toho tolik nesníte a budete hubnout i po tom černým čaji. Takže pijte,pijte,klidně i obyčejnou vodu a zaručuji Vám,že zhubnete…

Další odpovědi
anonym

Zadne cajicky nekupovat,je to jen tahani penizek z kapsy,tolikrat jsem cetla,jak se lide touzici shodit nejake to kilecko napalili,nepatrete take mezi ne.

Fly

Radši neriskujte. Pokud chcete zhubnout díky čaji, tak neslaďte :)

ReHu

Nefungují. Efekt nemají. Lze je použít pouze pro podporu při stravovací redukčním režimu.

anonym

DOBRÝ DEN BEAES. SPOLEHLIVĚ FUNGUJE-SVÍZEL+ CHALUHA BUBLINATÁ+FAZOLOVÝ LUSK.
VŠE ZAKOUPÍTE V BYLINKÁŘSTVÍCH A MŮŽETE SI TYTO BYLINY NECHAT V BYLINKÁŘSTVÍ I NAMÍCHAT.VŠE PO 50G. TENTO ČAJ PIJTE 3X DENNĚ A TO IHNED PO JÍDLE.JÁ SAMA JEJ MÁM VYZKOUŠENÝ A DOPORUČUJE JEJ I VELMI ZKUŠENÝ BYLINÁŘ PAN VÁŇA. PŘEJI VÁM VÝDRŽ A ZEŠTÍHLENÍ DLE VAŠEHO PŘÁNÍ.---ZAJ-PO

Zdroj: ZKUŠENOST, BYLINÁŘ VÁŇA

aramah

Slim line, čaj s L-karnitinem.patří mezi nejlepší spalovače tuků a je účinný, na celulitidu.2 šálky za den,zalejt vroucí vodou a luhovat 8 až 10 min.Já ho používám,je jich více druhů a jsem spokojena.Opravdu jsem zhubla.Pouze hořký.

Michal

Začněte kopřivou,na pročištění organismu a upravte si jídelníček a pitný režim.Jídla méně ,více tekutin.Neslazené a omezte minerální vody.

elektrikář

Jednou jsem to zkusil,Dostal jsem pěknou běhavku. Nedodržel jsem návod a dal tam smněsi víc. Pročet jsem si potom pořádně návod. Mnělo to urychlit střevní pohyb. Zhubnul jsem nebylo mi dobře tak jsem nejedl.

Wanny

Hubněte s Emulipsem, je to snadné, jen je třeba dodržovat pitný režim a nepřejídat se, poradím na emailu Wanny211@email.cz

Zdroj: www.trvaly-prijem49.affi­liateweb.cz