peterd108

Byli jste nebo chodíte pro vánoční stromek do lesa na černo?

Odpovědi
Kepler

Na černo jsem si pořídil stromek naposledy ještě za hlubokého totáče. Tehdy krást bylo skoro samozřejmost. Pak už jen umělý a dneska už žádný.

EKSOT123

Jako vlastník lesa (tedy ještě než přišel pan Kůrovec) jenom řeknu, že by mi takové záškodnictví až tak nevadilo, pokud:
by si ten člověk vybral stromek (klidně i velký 20letý a pak si odřízl jen špici), který roste v souvislém porostu, který je třeba stejně prořezat a nejedná se přitom o nejnadějnější kus na tom místě. Takto lze najít i pěkné stromky, ale člověk musí chvilku přemýšlet a hledat. Jenže takový neznalý měšťák přijde, uřízne krásný solitér a zbyde tam prázdné místo.
Dávám odkaz na v Rusku oblíbené tance v jedličkových kostýmech (píseň z Mrazíka v různých variantách): https://www.y­outube.com/wat­ch?v=pBwvfXCu8Sc&lis­t=PLFghHvcLrs6BzZFAD­ke0xo0HZ6ujPKzI9
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=QjAA4bIW­lQY
https://www.y­outube.com/re­sults?search_qu­ery=%D0%92+%D­0%BB%D0%B5%D1%81%D1%83+%­D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B8%­D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%8C+­%D1%91%D0%BB%D0%BE%D1%87­%D0%BA%D0%B0

ivzez

Ale fuj!!!
Vážně zdejší uživatele podezříváte, že by kradli?!

Drap

Do lesa na stromek chodím, ale na černo ne.

Roman71

Ani na černo, ani na bílo.. Někde dokonce natírají stromky nějakým sajrajtem, který začne být silně aromatický po přenosu do vytápěné místnosti. Nechtěl bych hele..

Klaproth

Chodím si ho řezat do vlastního lesa.

hapiky

Roman71: Proč se ochuzujete o tak pěkné svátky?