Avatar uživatele
Kelt

Byli jste na nějaké akci, kde byl i „někdo“? Co to bylo a kdo to byl?

Byli jste někdy na nějaké akci, kde byl někdo slavný? Kdo to byl a kde to bylo? Mám na mysli například účast na koncertě, sportovní akci jako divák a podobně. Já byl například v Praze, když tam byla ministryně zahraničí USA, nebo i prezident Obama, ale nikam jsem nešel – takže takové příklady neuvádějte. Děkuji.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Kepler, Gus_Fring před 1594 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Ano byl na několika akcích s dosti vlivnými lidmi. Konkrétní jména však uvádět nebudu.
Obecně mohu říct, že mediální obraz slavných a vlivných bývá v rozporu se skutečností ať tím, či opačným směrem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Byl jsem účastníkem posledního veřejného vystoupení Jana Wericha v Lucerně, nedlouho poté zemřel. Pak nějaké ty koncerty známých kapel. Z těch domácích jsem byl 2× na Vlastu Redla. Dodnes si ho občas pouštím. Ještě jsem dělal na Vsetíně interview s Čunkem.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Od r. 2007 se účastním kvalifikačních scrabblových turnajů a od r. 2010 se pravidelně kvalifikuju na mistrovství republiky. Do r. 2009 jsem se na nich pravidelně potkával s Jarkem Nohavicou coby hráčem (a mistrem republiky z r. 1997) a dodnes se na nich potkávám s Vítkem Sázavským, zpěvákem skupiny Neřež a dodnes špičkovým scrabblistou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gus_Fring

Před pár lety byla na OC Chodov (nyní Západní pole či tak nějak) nějaká akce. Ty ale bývají klasický všechny možný. Třeba na slevy, Lego, roboty atd. No a já tam potkal Martina Frýdka ml.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek