ReHu

Byli jste v Lucerně? Při jaké příležitosti?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Ve velkém sále několikrát na plese. KDYSI to asi bylo něco, ale dnes jsem spíše zklamán: je to tam dost ošuntělé, při plesech se u vchodu kouří, kouř se táhne dolů a v sále je brzy nedýchatelno …

Další odpovědi
zzzlatokopka

Já ne, nejsem z Prahy a bydlím docela daleko.
Doplňuji:
Prahu trochu znám, ale kdyby mi někdo řekl „potkáme se u Lucerny“ tak bych musela použít mapu:-)

setapouch

Ano, proč se ptáš?
Doplňuji:
Na plese. Ale nemám ji rád, parket je… prehistorický, zasloužil by rekonstrukci. Ale zase akustika je tam příšerná, tak nevím, jestli má rekonstrukce smysl.

ten který je

Byl jsem tam loni na jaře.Koncertoval tam ex kytarista z Genesis Steve Hackett.

gecco

Ne…
Nějak nemám rád akce, na nichž je mnoho lidí…
😉
Možná od Dvorany Porty ´88, kdy se ´nás´ na Lochotíně sešlo cca 30.000…
Jdu raději do Divadla v Řeznické, než do Národního…
😉

Wnaty

Ano, s přítelem na YouTube akci „CineTube“ 🙂.

gecco

Zzzlatokopko – „u Lucerny“ je ošidné – do pasáže je několik vchodů. A vchod přímo do hlavního sálu je u jednoho z nich (´úzký profil´ – tam se ´dere´ lidí) a hned za tímto vchodem je jen maličké foyuer, tam se ´čekat´ nedá…
😉
Naštěstí je okolo dost barů a kafíren, kde se čekat (a setkávat) naopak dá…
😉

setapouch

Nejlepší a nejjednoznačnější je „pod vocasem“. Pokud teda zrovna člověk nezabloudí na Vítkov :D

gecco

Pod ocas prší – když prší…
😉
Naštěstí je tam všude opravdu hospod a hospůdek… – pro ty, kdož neznají, zkusím doporučit třeba http://balbinka.cz/ (cca 5 minut pěšky od koňa).

ReHu

Je to pěkná historická budova a nechodí se tam denně.