Zlatý

Byli jste členy "BSP" ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

náhodou....my měli diplomy a byli jsme fakt dobrý

Další odpovědi:

Zlatý

To "štěstí",jsem neměl,ale po tchánovi mám všechny 3.

Stříbrný

Nebyl, ale chlapi v práci v BSP byli a využívali to hlavně k tomu, aby jezdili na Šumavu na chatu a vypláchli si tam mozky chlastem. Pak o tom velice poutavě vyprávěli, ale výkony v práci zůstávaly zhruba stejné. Samozřejmě, že měli závazky, ale jen naoko - vlk se nažral...

Zlatý

Ano, členem brigády "socprc" jsem byl více, než 15 roků a získal všechny tři odznaky. Většinou šlo o bohapustý formalismus s několika pozitivními aspekty. Rád vzpomínám na akce pořádané k utužení soudružských vztahů - šli jsme na exkurzi do některého ze zdejších podniků a pak po dobré baště v některé odlehlejší restauraci jsme se namazali, a za bujarého zpěvu se posléze s ranním kuropěním vraceli jako slušní lidé k rodinnému krbu.

Zlatý

ne.

byla to zvrácenost.

Stříbrný

Bohužel byl,bronz a stříbro,ale nejsem nato hrdý ani zbla.Byla to jen taková Potěmkinova vesnice.

Stříbrný

Nestihl jsem to,v roce 1989 jsem byl ve druháku.Ale nebyl jsem ani pionýr,odmítl jsem se naučit pionýrský slib.Takže jsem skončil u Jiskřiček:-)

Bronzový

ne, byla jsem ještě na škole (r.1989 - 4.ročník střední)

Zlatý

Dnes se akcím BSP říká trénink týmové práce. Proces je stejný, jen to běží pod anglickým výrazem a je to moderní.

Pokročilý

Bylo to hodně formální,ovšem někteří to brali i vážně.Zažil jsem to,ale přiliš mi to v paměti nezůstalo,jen lidé,s kterými jsem pracoval.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1789
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1112
Zlatý marci1 1072
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 796
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.