Drap

Byli by jste pro uspořádání zábavných plaveckých závodů uživatelů těchto stránek ?

A zúčastnili by jste se ?
Samozřejmě že neplavci by závodili v brouzdališti a ředitelem závodu by byl Michal.

Nejlepší odpověď
aramah

Plavu ráda plavu dobře 🙂
Ale do závodů bych nešla ale fandit to jo byla by to asi ...... :))
Už vím komu bych držela palce :))

Další odpovědi
Michal Kole

Dostal jsem další „pokárání“ od admina tak nevím zda se můžu svobodně vyjádřit.

zzzzz

jasně a vyhrál by je Michal.

bolak

klíďo píďo, ale já bych se s dovolením jenom díval, mně totiž ve vodě hnisá pupík

Michal Kole: a co ti chtěl?