Avatar uživatele
anonym

Bydlím v paneláku a zajímalo by mě, zda se vztahuje zákaz kouření na chodbách v paneláku?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? panenka před 4826 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
standa

Zákaz kouření se vztahuje přesně na ta místa, kde je kouření vlastníkem domu zakázáno. Žádný jiný obecný předpis (zákon) se na tento případ nevztahuje.

Mělo by to být vymezeno v domovním řádu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
stana73

Já měla taky ten problém-všem vadilo,že jedni sousedi kouřili na chodbě a správce se moc neměl k tomu,aby to dal do domovního řádu.Ten kouř šel ke mně,protože mám půdní byt a když jsme se několikrát „rafli“ a bylo to houby platný,tak jsem jim začla vyhazovat z okna popelník.Dlouho je to nebavilo,běhat si pro něj dolu a teď mám pokoj.Už jim domluvil i správce.Ono se hezky mluví o tom,co by se nemělo,ale stačí jeden bezohlednej idiot a když se mu nepostavíte,bude šikanovat dál celé okolí víc a víc

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

zda se vztahuje na koho/co??

… ale ten subjekt tam vlastně není důležitý. Když už je zákaz kouření v paneláku, vztahuje se na VŠECHNY a na CELÝ OBJEKT. (Leda by, jak říká kolega, bylo v domovním řádu přesně vymezeno, na jaká místa se zákaz vztahuje.) Snad si nemyslíte, že se zákaz vztahuje jen na místo u té cedule, kde je to napsáno?
U nás na to kuřáci kašlou a za ty zahulené chodby bych je všechny skopal do kuličky na jednu hromadu. Pak je někde zavřel ve vzduchotěsné místnosti a dal jim to svinstvo dejchat ve zvýšené koncentraci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek