Popelka Sany

Bulka v prsu – nahmatala jsem si uvnitř prsu neobvyklý hrbol. Je to jen zvětšená žláza, nebo nemoc?

Zdravím, je mi 17 a ve spodní části, uvnitř prsu si nahmatávám tvrdý hrbol (či jak to nazvat). Je to jen zvětšená žláza, nebo nemoc? Kdyby to byla bulka, tak bych ji snad našla a viděla na prsu, ne? Mám strach.
Díky za odpověď.

Nejlepší odpověď
Funna

líbí se mi, že tohle řešíš na netu (to byla samozřejmě ironie)…co čekáš za odpověď?…že tě někdo na dálku vyléčí?…
odpověď je: může to být cokoliv…zduřelá žláza, tukový hrbol, nádor…ale na to jsou tu lékaři, kteří tě vyšetří…takže nemeškej a zajdi ke gynekologovi, ten tě případně pošle na další vyšetření…

Další odpovědi
briketka10

Na špatném místě se svěřuješ.
Měla bys jít k lékaři.

anonym

Ten hrbol tam sice třeba nemá co dělat, to ale neznamená, že by musel být nebezpečný.
K doktorovi bych ale zašel (tedy ne já, ale ty).

petruska48/

Už jsi byla na gyndě.NE ? tak tam zítra mazej.

marci1

Může to být cokoliv, fundovanou odpověď ti dá jen lékař. 🙂

turbo085

Přijď ke mně domů, já se ti na to podívám :D

Chápu, že ti je nepříjemné jít k doktorovi, ale sama na tom nic nevyzkoumáš a jedině doktor ti pomůže.
Je to lepší než se stresovat, téch pár minut u doktora tě nezabije :)
Řekni mámě nebo kamarádce, aby tě doprovodily