Kris

Bolestivá bulka v prsu.

Dobrý den,
už čtvrtý den mám bolestivou bulku v prsu u bradavky.Kolem bradavky mám začervenalé.Bolí mě to na dotek i při pohybu.Někdy i je i bolest nesnesitelná.Včéra jsem měla i teplotu.
Nekojím už dva roky.
Máte s tím někdo zkušenosti?Pře­mýšlím zda nemám raději navštívit pohotovost.Ale nechci zas vyšilovat zbytečně.
Děkuji za každou odpověď.

Nejlepší odpověď
Funna

pokud jsi měla i teplotu, tak na nic nečekej a jdi k lékaři…vypadá to na zánět…

Další odpovědi
gecco

Proč – proboha – pohotovost???
Dneska je ´normální´ den, takže se ´seber´ a šupajdi k doktorovi. Když počkáš do zítřka, taky ti prs neupadne.

lota

Tohle je otázka na lékaře.

Kris

Tak mám raději navštívit obvodního lékaře?

gecco

Jistěže – i kdyby tě obvoďák poslal na gynekologii či mamologii, pošle tě tam jako akutní případ (tedy bez čekání na volný termín).

Lamalam

Já bych začala u obvodního, on ti řekne co dál.