OLUNKA123

BUDOU OD DUBNA 2013 POVINNÉ VEŘEJNĚ PROSPĚŠNÉ PRÁCE?

Nejlepší odpověď
anonym

Aktuality na trhu práce – viz Portál Práce.cz:

Nezaměstnaní se rovněž nemusí v roce 2013 podle rozhodnutí Ústavního soudu povinně zapojovat do veřejně prospěšných prací, aby měli nárok na výplatu dávek. Veřejná služba zůstává pouze dobrovolná.

Další odpovědi
anonym

Vypni si caps lock a neboj, tato povinnost je zrušena.

badisko

no takto nevim nicmene by to bylo fajn…teda muselo by se to nejak nastavit treba pro ty co jsou dlouhodobe na socialkach …at vedi ze nic neni zadarmo a ze kazdej by mel makat..kdyz se jim nechce do prace kvuli penezum tak alespon takhle …no ne?..

anonym

Zatím podle posledních informací z vlády by toto už nemělo být povinné.Ale jsem zvědav neboť od 1.1. jsem nezaměstnaný a sám čekám co nebo kdo mě vyzve na tyto práce.Jenže na druhou stranu si myslím, že se to jedná o dlouhodobě nezaměstnané a mladší.Mě je už 60 a nemyslím si, že by mě honili na takovéto práce.I když bych se tomu nebránil, alespoń bych měl pak nějaké argumenty proč já a proč ne naši barevní občané.Každá zkušenost se hodí na argumenty proti něčemu co v našem státě nefunguje tak jak má.
Toto jsem vždy využíval proti komunistům a NIKDY mě za to netrestali.Musíte vždy využít prostředky protivníka proti němu neboť pak nemá možnost vás trestat.

anonym

Olunko, vše velkými písmeny značí, že na nás křičíš, proto „klubru“ ti odpovídá svým způsobem.

anonym

Odpověď Klubru někdo máznul anž bych si jí stačila přečíst, ale díky česílkovi asi tuším.

anonym

Smáznul to nějaký samozvaný spravedlivý (ovšem zcela mimo mísu) – v odpovědi byla jenom rada, jak vypnout Caps lock.