Avatar uživatele
Rokio

Co si myslíte o dobrovolně nezaměstnaných?

Lide, kteří nechtěji pracovat, ale můžou

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3010 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Je mnoho dobrovoľne nezamestnaných, bez platenia povinných odvodov, živiacich sa čiernou prácou. Vy, lahny, možno vy takých nepoznáte, ale ja vo svojom okolí poznám aj takých.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Klaproth

Je to jejich volba.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Znám i dobrovolné homeless. Někomu to tak vyhovuje. Ale spadnout do té mizérie může i inženýr single, jen proto, že je mu přes 50 a jeho firma zkrachovala. Pracovat by chtěl, ale nikdo ho už nezaměstná…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… je to jejich volba a je mi to fuk > do té doby,než mě začnou otravovat …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

To jako příjde na úřad a řekne:

„Jsem ochoten zřeknout se pracovního místa ve prospěch třeba někoho, kdo má děti, dejte mi 10 tisíc a já zústanu doma“?

To by od něho bylo vysoce šlechetné, ale myslím, že se pracovní úřad bude snažit ho zprostředkovat jako otroka k pásu s nálepkou na čele „lidský zdroj k vykořisťová­ní“ :DDD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ve svém okolí neznám dobrovolně nezaměstnaného.Znám hromadu předčasných důchodců, které TENTO REŽIM K TOMU DONUTIL, protože na stará kolena NEMOHLI sehnat práci.A tak je vlastně tento režim okradl dvakrát, nedáním práce a ještě jsou krácení na důchodě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Že maj tolik práce, že už jim nezbejvá čas nechat se zaměstnat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

mnohí sú narušení.....nie priamo šialení, to nie, ale majú problém

zdravý človek má terciárne a kvartérne potreby = chce tvoriť, vyrábať, zažívať úspech, byť užitočný

potom sú tu paraziti...... paraziti sa proste vyskytujú aj v ľudskom druhu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
postcd

že se jim nedivím, důvodů pro nechtění nechat se zaměstnat může být více

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xxx3

Myslím si o nich asi to, že je tato skupina nezaměstnaných výbornou záminkou (zvlášť u některých politiků), jak šikanovat všechny nezaměstnané. Nikdo však nikdy přesvědčivě nesděluje, o jak velkou skupinu nezaměstnaných se má jednat. Je to 50 %, 20 %, nebo 5 %? To se asi moc neví, nicméně blábolí se o tom snadno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

Cyklon B na ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sesednizkola

Zalezi na mnoha vecech u kazdeho, nekdo proste nevydrzi stat 12 hodin denne u pasu a brat 10 na ucet, ze se mel v 15 ti tenkrat vic ucit mu uz asi k nicemu nebude. Nekdo zase nepracuje, protoze dela neco jineho a zivi ho treba partner, ze jo. A lidi, co jdou na squat, nebo jak se to pise, jsou vetsinou mladi a vyrostou z toho a nebo hloupi. Ti vetsinou umrou na drogy nebo na chlast.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek