Rokio

Co si myslíte o dobrovolně nezaměstnaných?

Lide, kteří nechtěji pracovat, ale můžou

Nejlepší odpověď
led

Je mnoho dobrovoľne nezamestnaných, bez platenia povinných odvodov, živiacich sa čiernou prácou. Vy, lahny, možno vy takých nepoznáte, ale ja vo svojom okolí poznám aj takých.

Další odpovědi
Klaproth

Je to jejich volba.

Kepler

Znám i dobrovolné homeless. Někomu to tak vyhovuje. Ale spadnout do té mizérie může i inženýr single, jen proto, že je mu přes 50 a jeho firma zkrachovala. Pracovat by chtěl, ale nikdo ho už nezaměstná…

Mc Merkurion

… je to jejich volba a je mi to fuk > do té doby,než mě začnou otravovat …

Agneta

To jako příjde na úřad a řekne:

„Jsem ochoten zřeknout se pracovního místa ve prospěch třeba někoho, kdo má děti, dejte mi 10 tisíc a já zústanu doma“?

To by od něho bylo vysoce šlechetné, ale myslím, že se pracovní úřad bude snažit ho zprostředkovat jako otroka k pásu s nálepkou na čele „lidský zdroj k vykořisťová­ní“ :DDD

anonym

Ve svém okolí neznám dobrovolně nezaměstnaného.Znám hromadu předčasných důchodců, které TENTO REŽIM K TOMU DONUTIL, protože na stará kolena NEMOHLI sehnat práci.A tak je vlastně tento režim okradl dvakrát, nedáním práce a ještě jsou krácení na důchodě.

zjentek

Že maj tolik práce, že už jim nezbejvá čas nechat se zaměstnat.

Šidlo

mnohí sú narušení.....nie priamo šialení, to nie, ale majú problém

zdravý človek má terciárne a kvartérne potreby = chce tvoriť, vyrábať, zažívať úspech, byť užitočný

potom sú tu paraziti...... paraziti sa proste vyskytujú aj v ľudskom druhu

postcd

že se jim nedivím, důvodů pro nechtění nechat se zaměstnat může být více

xxx3

Myslím si o nich asi to, že je tato skupina nezaměstnaných výbornou záminkou (zvlášť u některých politiků), jak šikanovat všechny nezaměstnané. Nikdo však nikdy přesvědčivě nesděluje, o jak velkou skupinu nezaměstnaných se má jednat. Je to 50 %, 20 %, nebo 5 %? To se asi moc neví, nicméně blábolí se o tom snadno.

Awe

Cyklon B na ne

sesednizkola

Zalezi na mnoha vecech u kazdeho, nekdo proste nevydrzi stat 12 hodin denne u pasu a brat 10 na ucet, ze se mel v 15 ti tenkrat vic ucit mu uz asi k nicemu nebude. Nekdo zase nepracuje, protoze dela neco jineho a zivi ho treba partner, ze jo. A lidi, co jdou na squat, nebo jak se to pise, jsou vetsinou mladi a vyrostou z toho a nebo hloupi. Ti vetsinou umrou na drogy nebo na chlast.