SajmonModer

Budete se dnes dívat na nějaký film nebo seriál? Jestli ano, tak na jaký?

Doplňuji:
Honzucha: Já stáhl před týdnem Trona 1080p a vypálil na DVD a fotřík se do toho úplně zamiloval. Pouští si to pořád dokola a DVD si bere i s sebou do práce. Magor.

Nejlepší odpověď
chudst

Star-Trek: Voyager :)

Další odpovědi
aramah

Teď se dívám na uvolněte se,zítrá odjíždím a tak pujdu spát.

arygnoc

určitě pár dílů Akta X (stahuji už 3 serii), ve finále aspoň 2–3 díly Červeného trpaslíka a kolem páté půjdu spinkat.
V TV jsem se díval akurat na katastrofy, teď poslouchám ČRo1.

Naštěstí mám 2 monitory, takže to stíhám.

Honzucha

Dneska se dodívám na Tron Legacy 2010 720p BRRip x264-HDLiTE
Takové efekty jsem ještě neviděl.

Terryle

mohla bych si „ze studijních důvodů“ dát nějakej starej díl Leteckejch katastrof…

quentos

na nic, strávím dnešní večer překladem ;{)>

venkovan

Nějaké dokumenty na UPC. Docela rád se dívám na seriál o lidech kteří přežili nějakou katastrofickou situaci, seriály o přežití v divočejší přírodě než je ta naše, ale i historické apod. Dneska asi doběhne i The Pacifik – tak někdy u toho přemýšlím, jestli bych na to měl aby mne nahnali na nějaký ostrov a tam se čvachtal v bahně, v lidských pozůstatcích, vedru, a ještě abych z toho blázince nezešílel a zůstal alespoň trochu člověkem.

henkl2009

dnes se budu koukat na pravěk útočí pak přídou simpsonovi.