arygnoc

Budete pozorovať Supermesiac?

link: http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/266751-o-vikendu-se-na-obloze-objevi-supermesic-nejvetsi-uplnek-za-cely-rok.html?ref=boxE

Nejlepší odpověď
beer

Já ne, mám okna na východ a měsíc bude v té době velmi nízko nad jihozápadním obzorem obzorem.
Už jsem to ale viděl několikrát, ještě když jsem brzy ráno vstával do práce. Navíc, při mírném znečištění atmosféry třeba parami, je zvětšení ještě větší a to je pak veeeelká paráda ))
Doporučuji !

Další odpovědi
Drap

Pokud dovolí podmíny tak určitě, stejně jako v létech minulých

Damiana

Určitě! Romantický superměsíc, vlahá májová noc, milovaná osoba po boku, co víc si přát pro naplnění duše básníka?! 🙂