sejtanka

Budeš papírem a já budu perem…co si pod tímto sloganem představujete?

Nejlepší odpověď
Bičiště

Pokud bych toto slíbil např. Sejtance,znamenalo by to, že se jí budu svěřovat,budu k ní otevřený a vstřícný. Je to dosti intimní vyznání a touha po obapolné důvěře.

Další odpovědi
hanulka11

Budeme spolu nerozlučně spjati

poa.li

Romanticky řečeno – Naučím Tě, co je ve mě nejlepšího. Jsi ten (ta) komu to chci předat a už si to nenechávat pro sebe…