Zlatý

Budeme zdraví jak rybičky?

Budeme zdraví jak rybičky? Pojďme se spít do němoty. Alespoň tak jsem to pochopil.
Co vy? Kdo se přidá? Jdeme se ožrat! :D
http://www.novinky.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Občas "se ožrat"- proč ne :-) Ani k tomu nepotřebuji takové (pa)vědecké výzkumy. Proč ne, když to člověku nepřeroste přez hlavu. A hlavně, když člověk nepije sám- nezapíjí třeba stres, nebo depresi... říká se "kdo pije sám, pije s ďáblem", tím se řídím.

Doplňuji:
Pít s kamarády je dobré i proto, že člověku pomohou, když to přežene... nebo ještě lépe- než to přežene.

Další odpovědi:

Zlatý

Podle mě je to blbost. Časté pití alkoholu spíš ubližuje, než-li pomáhá.

Ale jesli Miroslave chceš, ožer se! Ovšem beze mě :-DD

Pokročilý

Přísloví mé babičky:jedna opička,jedna holčička,jedna sračička)průjem(do měsíce neškodí!

Bronzový

Já to říkám furt,že ožralému se nic nestane.Ne že by mě kolínka někdy nebolela,ale vidím kolem sebe spoustu jedinců,kteří si pravděpodobně léčili klouby,ale odrovnali si zbytek.Tak nevím,ale asi to nebudu zkoušet léčit touto metodou.

no nevím,když jsem se opila naposled a to už je hezkých pár let,byla jsem tři dny nepoužitelná,a okolí se nestačilo divit,a to jsem vyhlášeny klidas

Zlatý

Já si s vámi ráda připiju ale se sodovkou v ruce protože nepiji.

Dříve se pití říkalo "namazat klouby".

Parkrat za zivot jsem taky lecila artritidu,jen to na me pusbi tak,ze musim lecit dnes zminovanou migrenu,zaludek sumivym aspirinem,na me ma alkohol negativni vliv i v malem mnozstvi.

Bronzový

Ožrat bych se zrovna nešla,rána jsou pak krušná,ale na pivo bych zašla a jak ráda.Vidím ji před sebou-vychlazenou svijanskou jedenáctku:-)Já se držím hesla"Pij s mírou"a to plním pokaždé,když někam zajdu,protože bez manžela jsem nikde nebyla už ani nepamatuji.
Jinak i u nás se říká:"Do jedné a do druhé nožičky,aby se nekulhalo a klouby nebolely." Nevím proč a zda to vědí i v Británii,ale je to tak.

Bronzový

Radši budu mít artritidu než cirhózu :)

Diskuze k otázce

anonym

Prý - pij s Mírou? A když někdo žádného nezná?

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1607
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1280
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.