marci1

Bude se bulváru líbit tato písnička Ewy Farne ? 🙂

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=mggGwb5AP­pY

Mám na mysli to, že bulvár stále řeší její „váhový přírůstek“ a že jim to teď pěkně „nandala“. 🙂

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

narazil jsem na ni včera večer a podle mne je super, její vtip se mi velmi líbil…

Další odpovědi
Klaproth

Neznám hudební vkus bulváru. Mě osobně si od ní nelíbí nic.

anonym

Věřím, že tahle odrhovačka se bude líbit tisícům lidí, nejen bulváru. Tý holky mi je líto, nebo teda spíš mě štve, že má tak dobrý hlas a zpívá takový ptákoviny, měla by si víc vybírat. Tohle je hudební průser, teda podle mě. Pro jiného to může být skvělá a vtipná pecka, což nepochopím asi nikdy.

Emefej

To netuším, žádného váhového přírustku jsem si u ní nevšimnul. Mě připadá prdelatá pořád stejně.

mojitek

určitě se toho bulvár chytne,je to dost neobvyklá písnička,teda co se textu týče. Mě celkem dostala s touhle nazpívanou písničkou :
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=YcpM9lvHWWI

iceT

A mně se tahle písnička líbí…