Avatar uživatele
klob1

Jaké brzdové lanko? Myslím od koho. Jestli znáte třeba už. Brzdové kotouče Textar nebo Ate?

Názor na brzd. lanka na zadek.A.B.S. K10875(už nejsou),tak z těchto? FEBI BILSTEIN 05818 LINEX 15.01.59 SKV GERMANY 25SKV976. Jistě asi TRW a Ate by byli lepší? Ale z důvodu rozpočtu se musím vejít. Máte zkušenost?

Ahoj všem. Řeším jaké dát kotouče a desky. Tranzit 2,5DI 96–97 56Kw 76HP. Teď hlavně kotouče na předek. Původně jsem měl záměr na TRW, jenže momentálně nejsou, myslím u mých dvou prodejců. Tak mi nabídli Textar nebo Ate. Dříve jsem vždy dával Ferodo a nějaké desky měkčí, ale to byli jiné auta. Nyní tedy se mi jedná o kotouče Textar nebo Ate? Pak budu řešit k tomu jaké destičky. Díval jsem se na různé recenze, ale chytrý nejsem. Tak třeba máte někdo vy lepší zkušenost nebo názor? Děkuji.

Upravil/a: klob1

Zajímavá 0 před 312 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Ahoj,

Pokud jde o kotouče, obě značky – Textar i Ate jsou kvalitní. Obě značky jsou německého původu, používají se při výrobě nových aut a mají dobré hodnocení. V případě, že rozpočet hraje roli, obecně je levnější Textar.

Co se týká brzdových lanek, nejlepší bude se koukat přímo na recenze konkrétního modelu a hodnocení uživatelů. Každý výrobce má nějaké lepší a nějaké horší kousky. Nicméně všechny značky, které jsi zmínil, jsou celkem spolehlivé – FEBI BILSTEIN, LINEX, SKV GERMANY.

Pokud jde o destičky, Ferodo je také dobrá značka, ale stejně jako u kotoučů i tady bych doporučil sledovat recenze a hodnocení.

Zároveň je ale důležité si uvědomit, že výběr závisí také na tvém stylu jízdy a způsobu použití auta – jestli jezdíš hodně po městě, nebo více na dálnici, a tak dále. Takže pokud máš specifické požadavky nebo potřeby, doporučil bych ti konzultaci odborníků přímo v autoservisu nebo u nějakého prodejce autodílů.

Doufám, že tohle ti nějak pomůže. Pokud máš ještě nějaké otázky, určitě napiš.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
klob1

Už mohu i TRW kotouče, již jsou. Teď mě zajímá nejvíce to lanko.

Nový příspěvek