Bramborová kaše v prášku? (instaktní) Pálí vás po ní žáha?

Pálí vás po ní žáha?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nepálí, neboť jsem ji ještě nejedl a jíst nebudu. To raději amarouny. :-)

Další odpovědi:

Zlatý

Nepálí - takové věci nejím ani v době hladu...
Respektive - takovej hlad jsem ještě neměl...
;-))
Pumíku - to fakt pozřeš?

Stříbrný

že myslíš instatní, jsme pochopili...ale nachápu, proč bych si měla dávat peníze za chemicky upravenou věc, ve které je spousta éček a mléko to ani nevidělo, když výroba bramborové kaše z brambor, másla, mléka a soli v domácích podmínkách je to nejprimitivnějši vaření...takže se zamysli nad tím, co ta tvá kaše obsahuje a budeš vědět proč tě po ní žáha pálí...protože z té obyčejné není důvod, proč by tě měla pálit žáha víc, než po jiném běžném jídle...(to bys pak měla něco se svěračem nad žaludkem a žaludeční šťávy by se ti vracely do jícnu)

Stříbrný

Jím jí s instantním řízkem a nic mě nepálí.

Zlatý

Známá mi ji vychválila až do nebes, tak jsem chtěla okusit a celkem v poho. Žáha nepálí a dala se i jíst. Byla to kaše od Maggi.

Diskuze k otázce

anonym

gecco - dám si někdy čínskou polévku zahuštěnou kaší v prášku,je to rychlé a chutné,jenže mě občas z toho pálí žáha.

Stříbrný

Funna

o chutném bych docela polemizoval, ale zasytí to, v době nejtěžší...ale žáha tě nepálí pravděpodobně z té kaše, ale spíš z polévky...ta chemická pachuť, co ji má (tím je jasné, že ji občas také jím, ale to musí být fakt krizovka .-), ta tam není pro nic- za nic :-)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 845
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.