slipknotak

brachypelma smithi svlek

Dobrý den mám Brachypelmu vagans a před dvěma dny si zalezla do domečku kam nikdy nechodí je totiž aktivní a pořád se prochází. Nicméně je tam zkroucená a jakoby umírala zatím si nedělá sítě. Nemám se svlekem žádné zkušenosti ještě se nesvlíkala a už jí mám půl roku a úplně jí opadaly chlupy ze zadečku prosím poraďte nevím jestli se bude svlíkat nebo umírá. předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
beer

„Sklípkani a jejich chov“ – mrkni na odkaz, je tam i diskuze:

Zdroj: www.pavouci.wbs.cz/