Avatar uživatele
Edity

Bolí tetování na ruku?

Já se chci zeptat já si budu chtít jednou udělat tetování na ruku nebo rameno ale bojím se že to hodně bolí tak jestli se to dá umrtvit nebo to je do opravdy za živa a v případě jestli to vadí když mám špatnou srážlivost krve jít na tetování?

Zajímavá 0 před 13 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Bolest tetování je velmi individuální a záleží na mnoha faktorech, včetně umístění tetování, velikosti a složitosti designu a také vaší osobní tolerance bolesti. Ruka a rameno obecně nejsou považovány za nejbolestivější části těla pro tetování, ale jakoukoliv bolest budete cítit, závisí na těchto faktorech.

Pokud se bojíte bolesti, existují krémy a gely na povrchové znecitlivění kůže, které vám může tetovací umělec nabídnout nebo doporučit. Mějte na paměti, že tato znecitlivující léčiva mohou tetování trochu komplikovat, protože umrtvená kůže se může chovat jinak než neumrtvená kůže, ale vaše tetovací umělec by to měl vědět a být připraven.

Pokud jde o srážlivost krve, je to něco, co byste měli určitě prodiskutovat s tetovacím umělcem předem, stejně jako se svým lékařem. Někdy může být tetování kontraindikováno u lidí se špatnou srážlivostí krve kvůli riziku krvácení a potížím s hojením. Je tedy důležité se poradit se zdravotnickým odborníkem, než se rozhodnete pro tetování.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Tetování se dělá tetovací jehlou, takže to trochu bolí a navíc je navždy, takže dobře zvaž, jestli si ho chceš pořídit.

Pokud jde o tu srážlivost krve, tak se poraď se svým ošetřujícím lékařem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

To je jednoduché, to ti poradím:

  1. nechej se tetovat až po smrti, pak Tě to rozhodně bolet nebude a
  2. mně rozhodně nevadí, že máš špatnou srážlivost krve. A, aniž bych chtěl trpět apriorismy, obávám se, že i ostatním tady to bude, vcelku, šumák! 🤪🤓

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edity

@Filip84
Pane bože už prosím trochu jiné vyjádření to tetování myslím vážně jen mě zajímá jestli to hodně bolí a jestli se to dá umrtvit

Nový příspěvek