Prochellie

Co způsobuje bolení zubů po citronu?

vždycky když vypiji šťávu z citronu, začnou mě bolet zuby .. čím to je?

Nejlepší odpověď
anonym

Bolest „zubu“ po chemickém podnětu (kyselina citronová) je příznakem nějaké choroby – zubní kaz, obnažené krčky…
Každopádně ti rozumnou odpověď může dát jen zubař – takže neváhej a zajdi si k němu, čím dříve, tím lépe.

Další odpovědi
anonym

Jako zubní technik mohu snadno podpovědět: obnažený krček, oslabená sklovina, kaz, přecitlivělost (cosi dráždí nervy – zánět/…) atd. Nejspíše pomůže pasta/cokoliv na posílení skloviny.