SajmonModer

Bojíte se smrti?

Doplňuji:
Taky nemám strach ze smrti, ale spíše z té bolesti, až budu umírat, doufám, že bude krátká! :)

Nejlepší odpověď
annas

Smrti se nebojím. Je to konečná stanice. Ale spíš mám strach z umírání. Nevím, co mě čeká – bolest, utrpení???

Další odpovědi
anonym

Jak říkával Sovák,nebojím se,jen mě sere,že je to na furt!

quentos

nebojím, protože jak to říkal Epikúros, „smrt se nás netýká, neboť když tu jsme, smrt není, a když smrt přijde, nejsme už my“.

Elk

Ani ne. Zdraví mi zatím slouží a kdybych se bál, tak nesednu ani do auta, byl bych věčně ve stresu… až to přijde, tak to přijde. Až nám umře pes, budeme trčuchlit, až umře někdo z rodiny – budeme truchlit, ale stejně s tím nic nenaděláme, život jde dál a to i bez nás.
Snad to naši blízcí bez nás vydrží a přežijí ve zdraví až do smrti.

tuCZek

smrti se nebojím. Nemám proč. Možná trochu bolesti a bezmoci,ale jen protože nevím jak to bude dlouhé.

soudek

Zatím ne, ale ve stáří se bát budu, bolesti a možná i těch myšlenek na to, kdy přijde zubatá a co jsem udělal v životě špatně atakpodobně

dědapetr

Ze smrti strach nemám,ale bojím se budoucnosti v této zemi a stáří.

iceT

Ne,jednou umřít musím…

mosoj

Kolik Vám je ? Já jsem se také ještě v padesáti smrti nebál. Ve dvaceti?, tak to jsem si ani nepřipustil.
Většina kdo říká že se nebojí, tak lže.

anna534

Říka se že když budete umírat
tak vam celež život projede očima,
ty nejlepsí chvíle co jste zažili :)