Avatar uživatele
SajmonModer

Bojíte se smrti?

Doplňuji:
Taky nemám strach ze smrti, ale spíše z té bolesti, až budu umírat, doufám, že bude krátká! :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Elk, iceT, Kerberus, dědapetr před 4776 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Smrti se nebojím. Je to konečná stanice. Ale spíš mám strach z umírání. Nevím, co mě čeká – bolest, utrpení???

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jak říkával Sovák,nebojím se,jen mě sere,že je to na furt!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

nebojím, protože jak to říkal Epikúros, „smrt se nás netýká, neboť když tu jsme, smrt není, a když smrt přijde, nejsme už my“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Ani ne. Zdraví mi zatím slouží a kdybych se bál, tak nesednu ani do auta, byl bych věčně ve stresu… až to přijde, tak to přijde. Až nám umře pes, budeme trčuchlit, až umře někdo z rodiny – budeme truchlit, ale stejně s tím nic nenaděláme, život jde dál a to i bez nás.
Snad to naši blízcí bez nás vydrží a přežijí ve zdraví až do smrti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tuCZek

smrti se nebojím. Nemám proč. Možná trochu bolesti a bezmoci,ale jen protože nevím jak to bude dlouhé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
soudek

Zatím ne, ale ve stáří se bát budu, bolesti a možná i těch myšlenek na to, kdy přijde zubatá a co jsem udělal v životě špatně atakpodobně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Ze smrti strach nemám,ale bojím se budoucnosti v této zemi a stáří.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Ne,jednou umřít musím…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Kolik Vám je ? Já jsem se také ještě v padesáti smrti nebál. Ve dvaceti?, tak to jsem si ani nepřipustil.
Většina kdo říká že se nebojí, tak lže.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anna534

Říka se že když budete umírat
tak vam celež život projede očima,
ty nejlepsí chvíle co jste zažili :)

před 4774 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek