sesednizkola

Bojíte se lidí?

Bojíte se, že třeba když si o vás někdo pomyslí, že jste blbec tak se vám stane něco ošklivého?

Kluci, bojíte se, že když půjdete za holkou co se vám líbí, že se najednou přemění v příšeru co vás zabije?

V čem pomůže mladému klukovi to, že mu maminka od malička bude říkat, že nemá nikam pospíchat, že ta pravá jednou přijde?

Jak lze logicky vysvětlit strach, můžeme tomu říkat i stud, před ostatními lidmi?

Po zodpovězení této otázky můžete dodat v čem vám v životě strach a stud pomohl. Mafiánské přestřelky a útěk před divokou zvěří se nepočítá, myslíme strach v životě civilizovaném.

Ještě dodatek. Prosím všechny kluky aby napsali, kdy se jim vyplatilo když měli možnost svést ženu počkat na vhodnější chvilku. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Takovéto a podobné strachy mně opustili někdy kolem devátého roku života. Strach a stud nelze srovnávat, jsou to slova odlišného významu.
Svádět ženu? To je sebeklam. Je všeobecně známo, že ženy si vybírají muže.

Další odpovědi
dubraro

To je celá série otázek.
1/ Bojím. Mohou mi uškodit nesčetnými způsoby
2/ Ne.
3/ Takto ne. Bál jsem se, že mne veřejně zesměšní. Teď už jsem starý a holky nebalím.
4/ V ničem. Málokdo potká tu skutečně pravou. I když ji potká, tak ji nemusí poznat. I když ji pozná, nemusí se mu podařit s ní spojit svůj život.
5/ Viz 1. Jiní lidé ti mohou ublížit, je normální reakce být na pozoru.
6/ Před předčasnou smrtí zbytečným riskováním.
7/ Nikdy. Každé příležitosti k sexu, kterou jsem v mládí odmítl nebo nerozpoznal, jsem později litoval.

zjentek

Jo, bojím se v tom prvním odstavci. Mám dojem, že pokud si někdo pomyslí, že jsem blbec, tak to na mě zanechá ošklivý trvalý následky, ale musej to dotyčnýmu věřit min. další štyry lidi, jinak je marný a zůstávám zdráv.

Poslednímu odstavci nerozumím. Přeci, buď chci souložit, anebo nemám náladu. Tečka.

Ad Drap: Ženy si vybírají muže? Nesmysl! Kdyby to byl fakt, tak už min. 70let nejsem sám a svobodný! A když říkám svobodný, myslím SVOBODU.