zvonisek

Bojíte se kohouta?

Já ne, jak jste na tom vy?

Nejlepší odpověď
brillant

Ano – červený kohout je nebezpečný.

Další odpovědi
Drap

Proč myslíš, že někdo z nás se bojí kohouta? Možná by bylo lépe zamyslet se dříve než napíšeš otázku.

Emefej

Kohout na víně patří mezi mé oblíbence.

Klaproth

Nebojím.

Palpatine

Nebál jsem se kohoutů ani jako malé dítě a nebojím se jich ani ted.

Rokio

Nebojím se kohouta.

aliendrone

Ve 4 letech jsem svedl STRAŠLIVOU bitvu s babiččiným vlašským kohoutem (pamatuji DODNES!!)- a vyhrál jsem! Kohout musel na pekáč, jak jsem ho zřídil a mně coby velkému příznivci indiánů pak dalších pár dní mohli říkat „náčelník Rudá prdel“, jak jsem to schytal. Ale od té doby se kohouta nebojím! ;) :D :D