Avatar uživatele
Kat ka Suky

Bojí se vaši mazlicci zverolékaře?

Tak co…
Moji ano muj pejsek kdyz vlezem dovnitr tak se zacne strasne klepat.Jednou dostal injekci do stehen a kdyz sme odesli lehl si jako zabka a delal ze nemuze po ty injekci chodit tak sem ho musela nest…
Moje zelvicka musela jit na vitaminovou injekci celou dobu byla v krunyri a pak kdyz sme vlezli do ordinace tak zalezla do krunyre a delala mrtvoumrtvou pak vilezla a kdyz ji chtel doktor drzet aby ji dala injekci tak ho rafla

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kapka před 3767 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

Ne

měla jsem kocourka moc
nemocného a ten se nebál
byl tak statečný a kočičku
ta zas byla zdravá až do
svých 17let až pak náhle
přestala chodit a musela
jít na injekci u lékaře byla
jednou, když ji prokousl
potkan oční víčko a nebála
se..teď mám bezdomovce
dalšího kocourka a zatím
byl jen na kastraci všechny
další jeho rány a úrazy mu
sama ošetřuju mám na to
přípravky a zkušenosti..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Trochu

Můj kočka Mikeš to celkem zvládá, vlastně už jsme tam nebyli tak dlouho, že ani nevím ))
Ze zkušenosti z ordinace ale vím, že jsou třeba i někteří velcí „trhací psi“ táhnuti majitelem do ordinace po smyku a jiná, třeba i malá plemena jsou v ordinaci dřív, než jejich doprovod 🙂 Zkrátka zvíře od zvířete je jiné i když lékař se chová ke všem stejně a obdobně se zvířata chovají třeba i při stříhání..

Zdroj: Vet.praxe

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

Ne

Doplňuji:
svoju drahú zásadne nevodím k zverolekárovi.

možno je to tým, že si ju cením viac ako rovnocenného partnera a nie je pre mňa ani koza, krava, sliepka či iné zviera.

dokonca ani mačky, ktoré mám doma, nevodím ku zverolekárovi, ale dovolím prírode, aby s nimi učinila,čo má.
ak môžem pomôcť, pomôžem, ale niekedy to proste nejde (a to platí aj pre ľudí,).

Upravil/a: arygnoc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Ne

Chodíme každoročně pouze na očkování, protože přece jen občas jdeme na procházku na vodítku. Kocourek chodí u veterináře hrdě se vztyčeným ocáskem, sám si vystoupí z přepravky a po úkonu opět nastoupí a doktor nevychází z údivu. Větší sraby než lidi jsem neviděla 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Ne

Naše dvě střední kníračky se nebojí, v čekárně i v ordinaci jsou úplně klidné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baryyk500

Ano

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
arygnoc

preboha, a vy nemusíte želvičku pred návštevou lekára „vyzliecť“? (odložte si)

před 3767 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek