poštolka

Bilirubín

Má 17 letá zdravá dcera má hladinu bilirubínu 2X vyšší (40). Není žlutá ani jiné příznaky choroby nemá. Co s tím????

Nejlepší odpověď
annas

Přečtěte si rady lékaře, snad Vám některá z nich pomůže.

Doufám, že jste místo bilirubinu neobjevila u dcery bílý rubín, jak uvádí Panenka?
Já znám totiž jen červený.

Zdroj: http://www.sym­binatur.com/Bi­lirubin,-zloutenka,-Gilbertuv-syndrom-a-potravni-doplnky-clanek-783.html

Další odpovědi
panenka

zde jsem vám vám od doktorky.cz našla odkaz na bílý rubín tak si ho přečtite

Zdroj: http://diskuse­.doktorka.cz/du­lezite-funkce-jater/

anonym

Měla by se vyhýbat alkoholu a tučných jídel.Játra posilovat lékem Lipovitanem a lékem Flavobionem,jsou velmi účinné a jsou volně k dostání v každé lékárně.Co se týká stravy tak ovoce,nenadýmající zelenina a tvaroh.

berrynnka

mám rovněž vyšší hodnoty billirubinu. Sledoval jsem před časem na internetu diskuzi k tomu problému. Jsou lidé, kteří mají hodnoty vyšší až několikanásobně a přesto nejsou nijak nemocní. Myslím, že to s určitostí zatím nikdo nevysvětlil.

Zdroj: zdraví

kikinka2210

Odpověď také naleznete zde:Příjemný den Vám všem přeje kikinka2210

Zdroj: http://www.sym­binatur.com/Bi­lirubin,-zloutenka,-Gilbertuv-syndrom-a-potravni-doplnky-clanek-783.html

Bibinka1111

já mám zvýšený bilirubín 4× a Dr. mi řekla, že jde o zděděnou „vadu“ která mi nebrání v normálním životě a jídelníčku, můj kamarád má zýšenou hladinu asi 26× a nemůže dělat fyzickou zátěž, hned se zadýchá a unaví, ale myslím že by se „sama od sebe“ ta hladina nějak výrazně neměla zvyšovat ..