Majkl22

Bezpečnost používání starší vrze prohlížeče :)

Dobrý den, rád bych se zeptal, je bezpečné používat starší verze prohlížeče (konkrétně Opera 11.64) což je poslední vydání Opery před tou velkou změnou, kdy je úplně stejná jako Google Chrome. Tato verze opery je mi nejpříjemnější, paradox je, že mi funguje nejrychleji ze všech vyzkoušených, přitoom inovace konkurence slibují, že to bude rychlejší atd. Operu 11.64 nehodlám používat k internetovému bankovnictví,a ani k platbám přes internet. Jen klasické přihlašování na stránky + mail. Děkuji za odpověď :)

Odpovědi
klob1

Opera má sloužit hlavně pro pomalé připojení internetu,jako je mobilní,protože tam nemají být reklamy.Operátor to také nám doporučil,jenže po čase mi stějně ty reklamy to brzdili..a byli tam..

Hamon

Ne. Nová verze krom nových funkcí a nových chyb obvykle obsahuje opravy známých zranitelností.

ivzez

Také ji používám, je opravdu nejrychlejší.
Pokud ji nepoužíváte pro internetové bankovnictví,
případně jinde, kde je potřeba zabezpečený přístup,
nemyslím, že by Vám něco výrazněji hrozilo.