Zlatý

Bavilo by vás sbírat houby jak v Rusku nebo je raději hledáte?

http://www.youtube.com/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Cigáro přilepené na rtu a plastový kýbl! Bůhví jestli ty hřiby nejsou "atomové".Ne,nebavilo by mě takhle houbařit.Mám ráda chodit sama lesem se čtyřnohým doprovodem,mám ráda rozličné druhy hub,což místní domorodce uvádí v nelíčený odpor( sbírají jen hříbky) a chodím na houby prakticky celoročně.Nejraději mám štědrodenní a novoroční výpravy s nadílkou pro zvířátka a hledáním hub.Neoblibuju hledání hub o prázdninách,kdy všude halekají lufťáci a nemám ráda nadúrodu-je s tím potom moc práce najednou.....:D

Další odpovědi:

Zlatý

Baví mně každé sbírání. Jednou v životě jsem se dostal do obdobné situace i u nás.

Hanny, i tady by to bylo o úhlu pohledu.
Jdu-li do lesa sbírat houby za účelem křečkování zásob na zimu, je ruský způsob nejvhodnější.
Pokud jdu do lesa za relaxací a maximálně počítám s nějakým odloveným klíštětem, tak by mne takové nadělení nanejvýš naštvalo.

Pokročilý

Takové hřiby bych s radostí sbírala.Radost pohledět!

Stříbrný

Myslím si bez legrace, že to je Černobylská oblast, v roce, jak bouchnul Černobyl (r. 84?)jsme sbírali přesně takhle houby, rostly jako diví, každý den na úplně těch samých místech byly mraky vzrostlých hub - za 1 den!! - se zářivě lesklými kloboučky. Jenže my jsme ještě nevěděli, že bouchnul Černobyl.

Zlatý

A co takováto úroda. Ta by vám seděla ?
Není to v Rusku.

http://www.ulozisko.sk/…

_

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.