dust8

Bavilo by vás řidit celý svět?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ani ne. Tenhle bordel je nezvládnutelný. Navíc mám někdy problém řídit i své motokolo.

Další odpovědi
Rokio

Ano, bavilo. Přetvořil bych svět k obrazu svému. Stal by se že mě velký císař Rokio.

ivzez

Nebavilo, nemám takové ambice.

nyjono

Určitě ne.
Já raději klid a pohodu.

zjentek

Ani ne. A měl by to dělat někdo, koho to nebaví. Zatím zjevně řídí tací, které to baví a vypadá to, že si to užívají. (;

Za všechny: https://www.li­fee.cz/wp-content/upload­s/2019/09/5813193_-640x360.jpg

orwell

Nebavilo. To je přímo šílená představa. Ale jsou tací jedinci, kteří by si klidně troufli řídit celý vesmír.

aliendrone

Jistě! Přibližne stejně tak jako rodit ježky „proti srsti“. ;) :D :D

Až to tady převezmou AI (a pokud to lidstvo přežije, což je málo pravděpodobné!!), to bude asi ten ráj, o kterém sní lidé už odnepaměti. Kdepak komančové… ;) :D :D

aliendrone

Rokio>>> Tímto ti slavnostně přiděluji funkci POZEMSKÉHO PROTEKTORA s pravomocí rozšířenou na přivrácenou stranu Měsíce. Odvrácená strana je rezervována jako SMETIŠTĚ, prostě místo, kam se vyhazuje odpad z popelnic (jinak též UREN), tedy i místo posledního spočinutí zoufalců se zakaleným zrakem v čehož důsledku se jim líbí např. Emma Stone. ;) :D :D

O Keplerovi, Dochym a ostatních strašlivých a nenapravitelných individuích nemluvě. ;) :D :D

A neboj nic, na řízení celého světa se toho zas tak moc pokazit NEDÁ, pokud vezmu v potaz aktuální situaci. ;) :D :D

zjentek

Za Emmou bych klidně šel i na odvrácenou stranu měsíce, KAMKOLI! I kdyby bylo nebezpečné. Takovou MOC ona totiž MÁ, to se dá věštit z plátna. Dořeším, kde na to vezmu a vydám se na pouť, bude-li třeba. Emma je unikát, SKUTEČNÁ vyšší bytost..

ivzez

Rokio,

už zase bys chtěl Bohu kecat do stvoření?

Rokio

ivzez: Ano, chtěl.