Baghira zlaty. ! 🙂 Blahopreji. 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
annas

Také se připojuji ke gratulaci.

Další odpovědi
led

Blahoželám k zlatu.
PS.
Teraz už nebude čierny pardál Baghíra, ale pardál so zlatou kožušinou

baghira

Díky všem :)))

ten který je

Gratuluji!

anonym

Gratulují všichni, ale já připojím 2 zásadní poznámky.

  1. Pomni, že gratulace od iv je nejen poctou a vyznamenáním, ale zároveň coby od věčné nevěsty i záludné a zavazující, neboť se stáváš ženichem-náhradníkem, což je velice riziková pozice pro situace, kdy dosavadní v různých situacích selžou, takže od záložníka se očekávají univerzální schopnosti od zdatného kaskadéra, přes solventního sponzora až po postelového přeborníka, a to vše na vyšší úrovni, než těch, kteří neobstáli v extrémních nárocích.
  2. Zároveň nemohu nezmínit, že sis od března systematicky vybudoval renomé důstojného nástupce standy, který je dodnes považován za nejvyšší autoritu v oblasti práva a zákony, ale v posledních měsících se převážně stáhl (ať už z důvodu absence motivace po dosažení zlata, anebo pravděpodobnější časová zaneprázdněnost a profesní vytíženost exponovaného ředitele firmy).

Takže závěrem, buď vítán nejen do prestižního VIP klubu zlatých, ale i spolku ženichů, kteří už dlouho netrpělivě očekávají vůdčí osobnost formátu jako byl Spartakus, který by je sjednotil a vyburcoval ke vzpouře proti nedůstojnému jhu a otroctví neuměle maskovanému udržováním nejistých, klamavých a mámivých nadějí na něhu a bouřlivé vášně
(v duchu legendárních prvorepublikových sňatkových podvodnic).

hanulka11

tak jsem to neuhlídala, ale i tak přeji krásné zlato…zasloužené …opravdu
Doplňuji:
http://img.na­dapenny.com/t20/110­31/nadap080719799­300230.jpg

anonym

Dovol,abych i já pogratulovala.

arygnoc

gratuluji (dechovka a květinový déšť).

anonym

no konečně :) gratuluji :)

hanny 2

Blahopřeji také a připíjím ke zlatu…!

Michal Kole

Taky gratuluji

anonym

Vítej mezi námi a přijmi, Baghiro , gratulace!!!

Deli

Tak to by si zasloužilo fanfáry!
Třeba:
http://www.you­tube.com/watch?v=ak­GBUtFQIWw

Gratuluji a přeji hodně dalších dobrých otázek i odpovědí!

dědapetr

Taktéž blahopřeji ke zlatu.

Andělé

Rovněž se ráda připojuji ke gratulaci. Máte to zasloužené,jen tak dál…:-)

Jikra

Já bych se taky velice rád připojil s gratulací ke zlatu.Dobrá práce,jen tak dál.

Hlada

Připojuji svou gratulaci. Jen tak dál!

vagra

Baghiro, řadím se do zástupu gratulantů a blahopřeji Vám k zaslouženému nejvyššímu ocenění.