lukas.zmizik

až se dostanu do nebe nebo do pekla, budu tam mít všechno zadarmo, nebo taky budu muset pracovat a platit?

Doplňuji:
jídlo, vodu, elektřinu, net, pivo…

Nejlepší odpověď
huxa

V pekle je určitě všechno zadarmo (komunismus :) ) a v nebi to asi bude dle toho, co budeš chtít, třeba chleba bude zadarmo, ale TV bude za část tvé duše :)

Další odpovědi
Lucijej

Záleží, jestli se dostaneš do českého nebe / pekla nebo nějakého zahraničního – třeba thajského ;o)

zjentek

pracovat možná a budou to ty denní činnosti, co má kdo rád, to je opravdová práce, je to dřina, která nese blaho a radost. Ale chodit do práce a utrácet za konzum už asi nebude třeba ,)

mosoj

Já když jsem byl v minulém životě ptákem, tak co jsem si neurval tak jsem neměl.