Rokio

Až mě jednou srazí řidič na přechodě pro chodce, jak velké odškodnění od něj dostane má rodina?

Nejlepší odpověď
zjentek

Až tě jednou srazí chudák řidič po přechodu, tak beztak proto, že mu vlítneš pod kola tvl!

Be careful!!!

Další odpovědi
hapiky

Až mě jednou, jak by měl, pozve anděl Gabriel, jen račte dál, jen račte dál…
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=0bTp2KL08pU

led

Chodec je povinný pred vstupom na cestu sa presvedčiť, či mu nehrozí nebezpečenstvo od iných účastníkov cestnej premávky! Pamätám si na súťaž detí v istom nemenovanom meste, ktoré, čakali na prichádzajúce autá a čo najbližšie k nim sa snažili prebehnúť cez prechod pre chodcov, pretože vodič je povinný dať prednosť chodcovi na prechode.
Ako takýto vinník nehody budete zodpovený vy a budete platiť a platiť a platiť… ak prežijete.

xiperio

No pokud to tady čtu, co všechno píšete, tak si myslím, že budete první, komu bude uznána diagnoza „fobie s přechodů“.

aliendrone

:D :D :D
A zamyslels ses někdy nad možností, že by byla dostatečně odměněna již samotným faktem, že nebude nadále muset řešit tvá „dilemata na přechodu pro chodce“? Co bys ještě chtěl? Hodinky s vodotryskem? ;) :D :D

jáára

Nic.

Lgee

Nula korun českých.

Schluker

Z toho, jak je dotaz formulovany hadam, ze srazka bude tvoji vinou. Pak nezbyva nez doufat, ze ridic bude mit v aute kameru anebo dostatek svedku a nebude trestan za cizi chybu/psychickou nemoc. Takze doufejme, ze nic.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.