hubenej

automat. prevodovka chrysler stratus 2,5 LX r.v.97

prestal radit 3 a 4 rych. stupen. 1 a 2 radi plinule a R tez. Olej je plny, ale 2 roky stal. CO S TIM????????

Odpovědi
Vaclav-p

Přilepené lamely, zkusit vypustit olej, nalejt proplach, projet a opět vyměnit za nový, proplachový olej to většinou uvolní, pokavaď ne, servis nebo jinou převodovku ale tato oprava neni drahá, hlavně vyměnit filtr oleje co je pod vanou, může být zasekaný a nepustí dostatečný tlak oleje pro řazení