kruttor

Autohypnóza

Zkouším autohypnóza na vážné psychické problémy (porucha osobnosti, úzkosti). Několikrát jsem ale četl, že pokude je psychický problém hlubší povahy, tak na něj hypnóza nezabírá. Jak to tedy je? Není nakonec autohypnóza ztracený čas (dávám tomu hodně)?

Odpovědi
anonym

je to individuální,já taky měla určité problémy,byla jsem stále unavená,tím pádem i podrážděná,zku­sila jsem tedy jogu,moc jsem nedoufala že to pomůže,ale pomohlo,jednak se cítím líp jak po fyzické tak po psychické stránce,zkus to a uvidíš,na každého to působí jinak

Sůwa

Na toto téma se tu najde řada názorů :
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=autohypn%C3%B3za
Pokud tam nenajdeš co potřebuješ, tak tady:
http://search­.seznam.cz/?aq=&oq=­&sourceid=szn-HP&thru=&q=au­tohypn%C3%B3za
Můj názor je tam také 🙂
Doplňuji:
Na skutečně vážné psychické problémy je vhodná spíš medikace, autohypnóza a podobné techniky mohou jen zmírnit druhotné příznaky. V současné době jsou k dispozici skutečně účinné léky, není třeba se toho obávat.

anonym

Stoupneš si na dálnici a koukáš na auto co jede proti tobě a vší silou ho hypnotizuješ aby tě nepřejelo. to je autohypnoza.