fifik :-D

asi mám zánět trojklaného nervu

co s tím

Nejlepší odpověď
www

Asi???
Nejdříve si nechej prozradit původ potíží u lékaře a tamtéž se dozvíš i řešení.
Doplňuji:
Jinou, ale méně moudrou praxí může být vyhledání ‚zánět trojklanného nervu‘ na netu (se dvěma ‚n‘ uprostřed). Nedoporučuji ale takové řešení, nicméně zde není žádný lékař.

Další odpovědi
marci1

Doporučuji navštívit lékaře, který Tě vyšetří a určí případnou diagnózu.

quentos

www: píše se s jedním N… viz PČP nebo např. http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Troj­klan%C3%BD_nerv