redhead

Antikoncepce a menstruace

Dnes ráno mi skončila menstruace, zítra večer načnu druhé platíčko HK Lunafem, pokud budu mít odpoledne sex, budu chráněná? Díky

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Lucijej

Ano

Jestli jsi dodržela správný interval pro vynechání tj. 7 dní, tak chráněná budeš, jestli jsi měla delší pauzu, tak ne.

Další odpovědi
Michal Kole

Ne

Doplňuji:
Je potřeba čas, aby se v těle vytvořila patřičná zásoba „hormonů“ potlačující tvorbu vajíček.

Marsyas

Ano

Záleží, jak dlouho už bereš prášky.

zmimi

Ano

Zeptej se svého gynekologa.

redhead

zítra by to byl osmý den, pokud se počítá i vynechání během menstruace, takže to jsem asi dodržela :)