martina02

máte zkušenost s posunutím menstruace při užívání antikoncepce 21+7? jaká je pravděpodobnost, že budu krvácet i po dobu

máte zkušenost s posunutím menstruace při užívání antikoncepce 21+7? jaká je pravděpodobnost, že budu krvácet i po dobu užívání prášků?

Odpovědi
ReHu

Většinou se to dělá tak, že se antiko bere bez přestávky do doby, po kterou se chce perioda posunout. Krvácení začne, když se ukončí užívání.

Biedronca

Prostě to ber v kuse bez přestavky. Až se rozhodneš že CHCEŠ menstruovat, tak přestan tabletky užívat (7 denní pauza pro krvácení). Osmí den zase začínáš nové platičko.