Frogman

Anketa: Simpsonovi – je podle vás lepší český, nebo anglický dabing?

Občas si pustím i anglickou verzi, ale hlasy se mi více líbí v českém dabingu. :DD
Koho máte z tohoto seriálu nejraději, a koho naopak nemusíte? :DDD

Díky za odpovědi. :)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Nechápavé

Český

Další odpovědi
Hans51

Český

Obecně sice český dabing moc nevyhledávám, ale v případě seriálů Simpsonovi a Přátelé rád udělám výjimku 🙂

Muffz

Český

Jednoznacne cesky. Treba Marge je v anglickem uplne nesnesitelna, mluvi jako chlap.

Front

Jiné

Je mi to putna – nesleduju to.

ReHu

Český

Co myslíš tím anglickým dabingem?
Anglická verze není původní znění?

Mc Merkurion

Jiné

větší hovadinu jsem neviděl,škoda jakéhokoliv dabingu,ten tu blbost ještě podtrhne…

ŤESTO

Český

Klarka000011

Český

RyuzakiKate

Český

V tomhle případě rozhodně českej. Je vychytanější a celkově zní vtipnějš, se mi zdá. To mi ale třeba vůbec nepřipadá u Futuramy.

Frogman

ReHu: Anglická verze dabingu je původní znění. :)

ReHu

To by možná mohlo vypadat, že anglická verze není dabovaná 😁

Frogman

Tak by to být opravdu mohlo, v animáčích stejně nejde odezírat ze rtů, navíc mají i ten český dabing skvěle časovaně zvládnutý… :DD