Ahoj.Je podle vas SONY ERICSSON nejhorsi znacka?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

to je nesmysl ... nejhorší je možná sciphone :-) ale ten asi ani neznáte.
Doplňuji:
naopak sony ericsson je po boku firem htc, samsung, nokia v řadě těch nejspolehlivějších výrobců mobilních telefonů.

Další odpovědi:

Bronzový

Heh, právě naopak! Já bych řekl nejlepší! Mám už Sony Ercsson 7 let a jsem s ním spokojený, a pokus bych si měl kupovat nový mobil, bude to zase Sony Ericsson ...

Zlatý

Tak jak v cem, ale "nejhorsi" urcite neni. Dokonce jeste pred nedavnem, nez zacaly dotykove telefony, patril IMO k tem nejlepsim - za relativne nizkou cenu vysoke sluzby. Ale ted, jak se zacalo vsechno vylepsovat a menit jsem ztratil prehled, kdo je nejhorsi.

Pokročilý

Tak s týmto rozhodne nesúhlasím. Dlhé roky som mala mobilné telefóny tejto značky a boli perfektné. Dokonca by som im nič nevytkla:-) Osobne mám teraz Samsung-dotykový a s tým som maximálne spokojná. Neviem si zvyknúť jedine na Nokie, ale to je už môj osobný názor a možno nevedomosť, čo sa tejto značky týka.

Stříbrný

Ne. Měla jsem Sony Ericson několik let a byla jsem maximálně spokojená. Spíš bych řekla, že patří k nejlepším značkám.

Pokročilý

Měl jsem dosud 9 mobilů od 5 značek a SE (1x) byl jeden z nejhorších. Z mnoha důvodů - menu, (ne)rychlost (resp. pomalost), (ne)intuitivnost, SW, tlačítka, joystick, klávesnice, atp., atp. Připravil mi skutečně hodně a hodně krušných chvil.

Na druhou stranu je to letitá, světově renomovaná značka s obrovským výrobním a prodejním podílem na celosvět.trhu a to taky o něčem svědčí...

Ale mne dramaticky zklamala a taky u mne NAVŽDY a nadobro skončila...

Posouzení kvality různých výrobců v mobilních komunikacích bude asi velmi subjektivní a obliba jednotlivých značek silně individuální...

Bronzový

Nesmysl, nejhorší značka je "zákaz zastavení" :-D

Bronzový

SE jsem měl čtyři roky a problém u něho nebyl žádný . Teď jsem si pořídil jSmartphone a tentokrát to vyhrála značka Nokia protože mě v cenové relaci kterou jsem nechtěl překročit nabídla vše, co jsem chtěl aby mobil měl.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.